Росіяни сьогодні, 21 червня 2022 року, знову з мінометів та артилерії обстріляли населені пункти СУМЩИНИ…

Триває 118 доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.

Оперативна інформація станом на 18 годину сьогодні, 21 червня 2022 року, щодо російського вторгнення від Генерального Штабу Збройних Сил України:

«На Сіверському напрямку противник продовжує інженерне обладнання прикордонних районів та мінування місцевості.

Він обстріляв з мінометів та артилерії райони населених пунктів Середина-Буда, Миропілля, Юнаківка Сумської області та Грем’яч на Чернігівщині».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8755-rosiiany-sohodni-20-chervnia-2022-roku-z-bezpilotnykiv-skydaly-vybukhivky-ta-vely-minometni-obstrily-po-terytorii-sumshchyny-odna-liudyna-zahynula-insha-poranena

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.