Сьогодні, 20 червня 2022 року, росіяни обстріляли територію СУМЩИНИ

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, на своїй сторінці в Фейсбуці та Telegram:

«Сумщина. Ситуація станом на 9:00 20 червня 2022

Сьогодні близько пів на шосту ранку росіяни зі своєї території обстріляли Середино-Будську громаду. Артилерійський вогонь, 30 приходів.

Жертв та руйнувань немає».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8750-rosiiany-sohodni-19-chervnia-2022-roku-obstrilialy-misto-na-sumshchyni-postrazhdala-zhytelka-ta-poshkodzheni-i-znyshcheni-budynky

Як повідомила Державна прикордонна служба України, сьогодні на світанку з території росії двічі обстріляли Сумщин.

Прикордонники зафіксували два обстріли, які ствольна артилерія рашистів вела з боку російського села зернове. Близько трьох десятків ворожих снарядів розірвалися на околиці прикордонних сіл Шосткинського району.

Попередньо, жертв та руйнувань внаслідок цих обстрілів немає.

Інформація уточнюється.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.