Росіяни сьогодні, 19 червня 2022 року, обстріляли місто на СУМЩИНІ: постраждала жителька та пошкоджені й знищені будинки…

Через мінометні обстріли на СУМЩИНІ постраждала 48-річна мирна жителька, знищено і пошкоджено щонайменше 9 будинків, електроопору.

Як повідомляє _пресслужба Сумської обласної прокуратури. _за даними слідства, 19 червня 2022 року з 3 по 5 годину 30 хвилин ранку російські військовослужбовці, застосовуючи заборонені міжнародним правом засоби ведення війни, з території РФ обстрілювали з мінометів місто Середина-Буда Шосткинського району Сумської області.

Через обстріли розпочалась пожежа.

Вогнем знищено житловий будинок, іще пошкоджено щонайменше 9 будинків, господарчі споруди тощо.

48-річна цивільна жінка отримала тілесні ушкодження.

Також у результаті обстрілів пошкоджено електроопору та обірвано дроти. Проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни.

Світлина ДПСУ.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8748-sohodni-vnochi-19-chervnia-2022-roku-rosiiany-vzhe-vkotre-obstrilialy-myrnykh-zhyteliv-sumshchyny-poshkodzheno-ponad-10-budynkiv-shche-odyn-zruinovanyi

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.