Ще один Герой з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ загинув, захищаючи УКРАЇНУ від ворогів…

Сталася біда... неймовірне горе... невимовний біль...

Сьогодні стало відомо про загибель нашого Героя, який героїчно захищав нашу країну, захищав нашу землю, захищав кожного з нас.

Цуканов Микола Олександрович 31.03.1998р.н., проживав в с.Піски, Сумської обл., військовослужбовець 81-ї окремої аеромобільної бригади, загинув в Ізюмському районі.

Приносимо щирі співчуття родині, сумуємо разом з ними...

Пам'ятаємо наших Героїв.

Реквізити для допомоги родині:

Шевелєва Альона, сестра

4149 4991 4077 8075».

Про це повідомила сторінка «Рідне село Піски» в Фейсбуці.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.