Росіяни сьогодні вранці, 17 червня 2022 року, вчергове обстріляли територію СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, на своїй сторінці в Фейсбуці;

«Сумщина. Ситуація станом на 8:30 17 червня 2022

Близько 5 ранку ворог почав обстрілювати з міномету Хотінську громаду. Всього 30 приходів.

Жертв і руйнувань попередньо немає».

Зауважимо, що вчора, 16 червня 2022 року, росіяни обстріляли з артилерії Глухівську громаду: 30 прильотів з реактивних систем залпового вогню.

Обстріляли поля і людські городи. Сильно постраждала місцева ферма: майно і тварини.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8731-rosiiany-sohodni-16-chervnia-2022-roku-prodovzhuiut-obstriliuvaty-naseleni-pukty-sumshchyny-ie-liudski-zhertvy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.