Росіяни сьогодні, 16 червня 2022 року, продовжують обстрілювати населені пукти СУМЩИНИ: є людські жертви…

За інформацією Оперативного командування «Північ» / Operational Command «North», вчора надвечір, 15 червня 2022 року, окупанти обстріляли Глухів, що на Сумщині, з гвинтокрилів. Попередньо, зафіксовано 3 пуски ракет.

На жаль, за попередніми даними, є втрати серед місцевого населення.

Окупанти продовжують здійснювати обстріли Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8729-sohodni-16-chervnia-2022-roku-rosiiany-nanesly-zhakhlyvi-udary-po-naselenykh-punktakh-sumshchyny-ie-zahyiuli-ta-poraneni-myrni-zhyteli

Так сьогодні, 16 червня 2022 року, близько 04:40 ворожа авіація здійснила пуск двох ракет по околицям Мезенівки. На місці події знайдені та зафіксовані воронки, плати управління та уламки снаряду.

О 05:00 спостерігачі зафіксували над Мезенівкою роботу БпЛА (ймовірно Орлан-10), після чого з території рф почався мінометний обстріл (ймовірно, калібр 120 мм) навколишніх територій та цивільних об’єктів.

Всього противник використав близько 25 мін.

За інформацією, пошкоджена цивільна інфраструктура, жертв немає.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8728-rosiiany-hatyly-z-minometiv-ta-artylerii-skydaly-rakety-z-helikopterivna-terytoriiu-sumshchyny-ie-zahybli-ta-poraneni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.