Зранку сьогодні, 15 червня 2022 року, росіяни вели мінометний та гранометний вогонь по території СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Сумщина. Ситуація станом на 9:00 15 червня 2022

Ніч в області минула тихо, а от ранок був не спокійним.

Шалигінська громада:

О пів на восьму ранку ворог відкрив мінометний вогонь по території, 8 прильотів.

Постраждалих та руйнувань немає.

О пів на дев'яту біля одного з населених пунктів громади росіяни намагалися знищити автомобіль з гранатомету, двома пострілами.

В обох випадках обійшлося без жертв».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8718-i-sohodni-vnochi-i-sohodni-zranku-14-chervnia-2022-roku-rosiiany-obstriliuiut-z-artylerii-ta-minometiv-naseleni-pukty-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.