На війні загинув колишній голова Охтирської районної державної адміністрації СЕРГІЙ ГАВРИЛЕНКО

Про це повідомляється на сторінці ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

«Скородинівську родину сколихнула трагічна звістка. У бою з російським агресором загинув наш аспірант Сергій Гавриленко.

Сергій захищав Батьківщину у лавах Збройних Сил України. Був заступником начальника навчального курсу з морально-психологічного забезпечення інженерно-авіаційного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил.

Сергій Гавриленко народився 6 березня 1980 року в селі Хухра Охтирського району Сумської області. З відзнакою закінчив школу. Отримав дві вищі освіти - економічну та технічну.

З 2006 по 2015 рр. був двічі депутатом Охтирської районної ради. З квітня 2014 року по лютий 2015 року – Сергій Гавриленко очолював Охтирську районну державну адміністрацію.

Сергій навчався в аспірантурі Сковородинівського університету та планував захищати дисертацію зі спеціальності 053 - Психологія (науковий керівник Євген Підчасов).

6 березня йому виповнилося 42 роки.

Крім дружини, у нього залишилися син і донька.

Обірвалося життя справжнього патріота України, її воїна-захисника.

Висловлюємо щирі співчуття його дружині, дітям, усім рідним та близьким...

Вічна шана і світла пам’ять Герою. Завжди пам’ятаймо якою ціною виборюємо перемогу».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8700-na-viini-zahynuv-19-richnyi-romenchanyn-denys-tkachenko

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.