Росіяни сьогодні, 11 червня 2022 року, обстріляли об’єкти цивільної інфраструктури на СУМЩИНІ обстрілюють об’єкти цивільної інфраструктури

Триває 108 доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.

Оперативна інформація станом на 18 годину 11 черня 2022 року щодо російського вторгнення від Генерального Штабу Збройних Сил України.

На Сіверському напрямку противник продовжує мінометні обстріли позицій Сил оборони у прикордонних районах. Крім того, російські окупанти обстрілюють об’єкти цивільної інфраструктури в населеному пункті Миропільське Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8702-rosiiany-sohodni-vnochi-11-chervnia-2022-roku-z-minometiv-obstrilialy-terytoriiu-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.