Захищючи УКРАЇНУ від російських окупантів, загинув роменчанин МАКСИМ КІТ…

Знову сумна звістка сколихнула Роменську громаду...

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8700-na-viini-zahynuv-19-richnyi-romenchanyn-denys-tkachenko

3 червня 2022 року вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, героїчно загинув наш земляк, солдат МАКСИМ КІТ.

Призваний на військову службу, водій мінометної батареї десантно-штурмового батальйону до останнього виборював мирне небо над Україною.

Церемонія прощання із загиблим Героєм України відбудеться у неділю, 12 червня 2022 року, о 12 годині на Алеї Слави.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.