Погода на СУМЩИНІ 10 червня 2022 року: мінлива хмарність, без опадів…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8690-pohoda-na-sumshchyni-9-chervnia-2022-roku-bez-opadiv-minlyva-khmarnist

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду на п’ятницю, 10 червня 2022 року, погоду визначатиме поле підвищеного атмосферного тиску.

Очікується мінлива хмарність, без опадів.

Вітер східний сягатиме 3-8 м/с.

Температура по області вночі складатиме +11..+16°, вдень +24..+29°, по м.Суми вночі +12..+14°, вдень +26..+28°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.