Російські війська, сьогодні, 8 червня 2022 року, обстріляли територію СУМЩИНИ, і зруйнували приміщення підрозділу української Держприкордонслужби

Як повідомляє Оперативне командування «Північ», сьогодны, 8 червня 2022 року, окупанти обстріляли прикордоння Сумщини з території рф.

Від 11 години 30 хвилин на напрямку н.п. Сопич вівся мінометний обстріл. Спостерігачами зафіксовано 10 приходів.

Втрат серед особового складу та техніки немає.

Російські війська обстріляли село на Сумщині і зруйнували приміщення підрозділу української Держприкордонслужби, повідомив пресцентр ДПСУ:

«Близько 12 години з боку російського пункту пропуску «Троєбортне» рашисти обстріляли прикордонне село Шосткинського району Сумської області.

Кілька ворожих боєприпасів влучили у приміщення підрозділу Держприкордонслужби України».

Прикордонники зауважують, що це приміщення було відкрите у 2015 році для тримання незаконних мігрантів. В час повномасштабного вторгнення Росії в Україну воно не використовувалося.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8688-dmytro-zhyvytskyy-holova-sumskoyi-ova-udarnoho-uhrupovannia-rosiian-iake-b-mohlo-zaity-na-sumshchynu-nemaie

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.