З росії сьогодні, 6 червня 2022 року, на територію СУМЩИНИ прилетіло багато мін…

Як повідомила Державна прикордонна служба України, о 14 годині 30 хвилин сьогодні, 6 червня 2022 року, з боку російського села миколаївка відбувся мінометний обстріл української території.

Коли вибухи стихли, прикордонники нарахували в полі неподалік від одного з населених пунктів Шосткинського району Сумщини близько трьох десятків вирв від російських боєприпасів.

Людських жертв або руйнування житлових чи інфраструктурних об’єктів внаслідок обстрілу немає.

6 мін ворог випустив по прикордонню Охтирського району, також на цій ділянці російський дрон скидав вибухові пристрої.

Ще 17 мін були випущені по прикордонній території Сумського району...

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8678-rosiiany-sohodni-06-chervnia-2022-roku-naseleni-punkty-sumshchyny-obstrilialy-z-minometiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.