Росіяни сьогодні, 4 червня 2022 року, нанесли уже три удари по населених пунктах СУМЩИНИ із застосуванням авіації…

Як повідомила Державна прикордонна служба України, сьогодні пообіді, 4 червня 2022 року, ворожий літак, який зайшов з боку російського села миколаївка, здійснив 6 пусків ракетами по прикордонній території України….

Ракети розірвалися на околиці одного з населених пунктів Шосткинського району Сумщини.

Це вже третій за сьогодні, 4 червня 2022 року, удар із застосуванням авіації. За 3 години до цього російський безпілотник здійснив скидання двох вибухових пристроїв у Великописарівському районі Сумщини.

А близько 4-ї години ранку ворожа авіація здійснила 6 пусків ракети, які розірвалися на околиці прикордонних населених пунктів Сумського району.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8667-rosiiany-sohodni-4-chervnia-2022-roku-vypustyly-6-raket-povitria-zemlia-po-terytorii-sumshchyny

Крім цього, сьогодні з росії уже тричі обстріляли українське прикордоння з мінометів. В одному випадку рашисти випустили 8 мін по території Шосткинського району Сумщини.

Ще в двох випадках ворог випустив 19 мін по території Новгород-Сіверського району Чернігівщини.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8669-vybukhotekhniky-politsii-znyshchyly-kasetnyi-subboieprypas-iakyi-ne-rozirvavsia-pry-ioho-skydanni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.