Погода на СУМЩИНІ 4 червня 2022 року: мінлива хмарність, без опадів

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8659-pohoda-na-sumshchyni-3-chervnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-vnochi-bez-istotnykh-opadiv-tuman-vden-doshch-mistsiamy-znachnyi-hroza-mistsiamy-hrad

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», у суботу, 4 червня 2922 року, погоду визначатиме антициклон.

Очікується мінлива хмарність, без опадів. . Вітер північний сягатиме 5-10 м/с.

Температура по області вночі складатиме +9..+14°, вдень +20..+25°, по м.Суми вночі +11..+13°, вдень +22..+24°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.