Росіяни продовжують обстрілювати населені пункти СУМЩИНИ…

Як повідомляє Оперативне командування «Північ» / Operational Command «North», ворог продовжує обстрілювати прикордонні населені пункти Сумської області з території рф.

Сьогодні, 3 червня 2022 року, о 09 годині 15 хвилині спостерігачі зафіксували 8 вибухів (приходи), попередньо з міномету на напрямку н.п. Старікове.

Втрат серед особового складу та техніки не має.

Інформації щодо загиблих та поранених серед місцевого населення та пошкодження цивільної інфраструктури не надходило.

Сьогодні ж о 10 годині 05 хвилин зафіксовано 5 вибухів (приходів) по території України на напрямку Шалигіне.

Втрат серед особового складу та техніки немає.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/8663-sytuatsiia-iz-obstrilamy-naselenykh-punktiv-sumshchyny-rosiiamy-shchodnia-zahostriuietsia-video

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.