Ворожі безпілотники скидали саморобні вибухові пристрої на територію СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Сумщина.

… на територію Краснопільської громади ворожі безпілотники скидали саморобні вибухові пристрої!

На фото можна бачити як вони виглядають: детонатор, пластид та купа кульок для пневматичної зброї. Зверху – оперення від воланчика.

Вірогідний радіус ураження 30-50 метрів.

Нагадую вкотре: не чіпайте незнайомі предмети та не намагайтеся їх знешкоджувати самостійно».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8656-sohodni-vnochi-2-chervnia-2022-roku-rosiia-zavdala-cherhovykh-raketnykh-udariv-po-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.