Сьогодні вночі, 2 червня 2022 року, росія завдала чергових ракетних ударів по СУМЩИНІ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Сумщина.

Близько опівночі, під час повітряної тривоги, російський ворожий літак здійснив 3 ракетні удари по території Сумського району, Краснопільської громади.

Один будинок зруйнований вщент – пряме потрапляння ракети. Ще кілька будинків пошкоджені, великі руйнування у домогосподарствах.

Попередньо: щонайменше троє людей поранені. Усі – цивільні мешканці Краснопілля. Живі, наразі у лікарні.

На місці подій працюють рятувальники».

За інформацією Державної прикордонної служби України, минулої ночі росія завдала ракетного удару по Сумщині:

«Після опівночі з території рф здійснено 3 пуски ракетами по прикордонню Сумського району. Вибухи пролунали в одному з населених пунктів Краснопільської громади. Внаслідок нанесення ракетного удару отримала травмування жінка, пошкоджені приватні помешкання».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8651-sohodni-v-obidniu-poru-1-chervnia-2022-roku-rosiiany-zavdaly-raketnoho-udaru-z-litaka-po-terytorii-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.