Погода на СУМЩИНІ 31 травня 2022 року: мінлива хмарність, дощ, місцями значний, гроза, вдень місцями град…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8640-pohoda-na-sumshchyni-30-travnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-vnochi-bez-istotnykh-opadiv-vden-korotkochasnyi-doshch-mistsiamy-hroza

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду у вівторок, 31 травня 2022 року, визначатиме активний атмосферний фронт.

Очікується мінлива хмарність, дощ, місцями значний, гроза, вдень місцями град.

Вітер вночі південно-східний сягатиме 7-12 м/с, вдень північно-західний – 7-12 м/с, під час грози шквали – 15-20 м/с.

Температура по області вночі +10..+15°, вдень +21..+26°, по м.Суми вночі +13..+15°, вдень +23..+25°.

Прогнозується, що протягом доби 31 травня 2022 року по Сумській області та м. Суми очікуються грози, вдень: під час грози, шквали 15-20 м/с, місцями град, (I рівень небезпечності, жовтий).

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.