Росіяни сьогодні зранку, 29 травня 2022 року, вчергове обстріляли СУМЩИНУ...

Як повідомило Оперативне командування «Північ», близько 07 години 35 хвилин спостерігачі зафіксували близько 20 вибухів (приходів) з території рф на напрямку Бояро-Лежачів, що в Новослобідській територіальній громаді Конотопського району.

Втрат серед особового складу та техніки немає.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8635-protiahom-odniiei-hodyny-sohodny-28-travnia-2022-roku-rosiia-zdiisnyla-dva-raketni-udary-po-terytorii-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.