Росіяни під вечір сьогодні, 27 травня 2022 року, знову обстріляли СУМЩИНУ…

Росіяни сьогодні у п’ятницю, 27 травня 2022 року, обстріляли Шосткинський район Сумщини з мінометів.

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, а своїй сторінці в Фейсбуці:

«27 травня близько 17 години ворог зі своєї території обстріляв Шосткинський район з мінометів.

Близько 11 прильотів по околицях Середино-Буди.

Постраждалих немає, пошкодження майна уточнюються».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8628-na-sumshchyni-nich-z-26-na-27-travnia-2022-roku-ne-proishla-tykho

Як повідомляє Оперативне командування «Північ», у період з 16 години 25 хвилин до 16 години 45 хвилин з території РФ в напрямку Середина-Буди здійснено обстріл (11 приходів, попередньо з міномету калібру 120 мм). Втрат серед особового складу та техніки немає.

Також о 17 годині 56 хвилин спостерігачі зафіксували 10 вибухів в напрямку Юр‘єво. Втрат серед особового складу та техніки немає.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.