Погода на СУМЩИНІ 26 травня 2022 року: можливі дощі та грози…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8615-pogoda-na-sumshchini-25-travnya-2022-roku-minliva-khmarnist-vydsutnyst-istotnikh-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду в четвер, 26 травня 2022 року, визначатиме улоговина та атмосферний фронт циклону над Скандинавією.

Буде мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень помірний, місцями значний дощ, гроза.

Вітер південно-західний силою 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с.

Температура вночі сягатимн +9..+14°С, вдень +15..+20°С.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.