Сьогодні надвечір, 24 травня 2022 року, російські вороги знову обстріляли СУМЩИНУ…

Як повідомило Оперативне командування «Північ», надвечір сьогодні, 24 травня 2022 травня, ворог знову обстріляв прикордоння СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ:

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8614-vazhlyva-informatsiia-rosiiany-znovu-obstrilialy-sumshchynu-z-minometiv-ta-artylerii

«Близько 17:05-17:18 спостерігачі зафіксували 7 вибухів (приходи) з території рф в бік населеного пункту Бояро-Лежачі, ймовірно, з міномету.

Також близько 17:15 зафіксовано 8 вибухів в районі населеного пункту Товстодубове.

Втрат серед особового складу та техніки немає.

Про втрати, поранення серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8611-usyu-nich-vorogi-sogodni-23-travnya-2022-roku-obstrilyuvav-sumshchinu-veli-minometnij-vogon-vipuskali-raketi-gatili-sau-i-buv-aviaudar

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.