Погода на СУМЩИНІ 24 травня 2022 року: мінлива хмарність, без істотних опадів…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідає про погоду на території СУМЩИНИ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8608-pohoda-na-sumshchyni-23-travnia-2022-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-bez-istotnykh-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду в середу, 24 травня 2022 року, визначатиме малоградієнтне поле.

Буде мінлива хмарність, без опадів.

Вітер північно-західний сягатиме 5-10 м/с.

Температура вночі складе +3..+8°, вдень +14..+19°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.