Російські вороги сьогодні вночі, 22 травня 2022 року, обстріляли знову населені пункти СУМЩИНИ…

Іде 88 доба героїчного протистояння УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ російському воєнному вторгненню в УКРАЇНУ...

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8604-rosiiski-vorohy-sohodni-21-travnia-2022-roku-obstriliuiut-sumshchynu

Оперативна інформація станом на 6 годину 22 травня 2022 року щодо російського вторгнення від Генштабу ЗСУ засвідчує, що на Сіверському напрямку ворог продовжує вести обстріли населених пунктів та інфраструктурних об’єктів на СУМШИНІ та ЧЕРНІГІВЩИНІ.

Він здійснив обстріли в районах населених пунктів Бояро-Лежачі, Улиця, Бунякіне, Гірки, Грем’яч та Мурав’ї.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8605-rosiiskyi-helikopter-zavdav-raketnoho-udaru-po-naselenomu-pukti-iakyi-roztashovanyi-na-mezhi-mizh-sumshchynoyu-ta-kharkivshchynoyu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.