Російські вороги сьогодні, 21 травня 2022 року, обстрілюють СУМЩИНУ…

Про це повідомляє ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, а своїй сторінці в Фейсбуці:

«Сумщина. Ситуація з обстрілами станом на 15:30.

Майже о 9 ранку росія зі своєї території вела артобстріл територій Білопільської громади.

Також понад годину ворог веде вогонь зі своєї території з ракетних систем залпового вогню по території Сумського району.

Усі подробиці згодом».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8601-nich-bula-deshcho-spokiina-a-vrantsi-sohodni-21-travnia-2022-rku-rosiiany-obstrilialy-sumshchynu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.