Ніч була дещо спокійна, а вранці сьогодні, 21 травня 2022 року, росіяни обстріляли СУМЩИНУ…

Ніч була дещо спокійна, а вранці сьогодні, 21 травня 2022 рку, росіяни обстріляли СУМЩИНУ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, а своїй сторінці в Фейсбуці:

«Як пройшла ніч на Сумщині 20-21 травня 2022

Вечір на прикордонні був більш-менш тихим, хіба що лунали поодиночні та автоматичні постріли зі стрілецької зброї на території росії, але поруч з кордоном. Це відбувалося по межі в Шалигінській громаді Шосткинського району. Сподіваюсь, орки там перестріляли один одного.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8600-rosiiski-vorohy-sohodni-20-travnia-2022-roku-poobidi-obstrilialy-prykordonnia-sumshchyny

А от ранок в нас знову почався не з кави: майже о 8 ранку російські військові відкрили вогонь з артилерії зі своєї території. Приходи - по Есманській громаді Шосткинського району. Втрат немає.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8596-rosiiski-vorohy-vnochi-20-travnia-2022-roku-z-artylerii-ta-minometiv-obstriliav-naseleni-punkty-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.