Російські вороги сьогодні, 20 травня 2022 року, пообіді обстріляли СУМЩИНУ…

Оперативне командування «Північ» повідомило, що сьогодні, 20 травня 2022 року, пообіді ворог з території рф обстріляв прикордоння Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8596-rosiiski-vorohy-vnochi-20-travnia-2022-roku-z-artylerii-ta-minometiv-obstriliav-naseleni-punkty-sumshchyny

Близько 14 години 50 хвилин були зафіксовані 4 «приходи», ймовірно, з міномету в район населеного пункту Середино-Буда.

Втрат серед особового складу та техніки немає.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8594-voroh-znovu-obstriliav-sela-na-sumshchyni-stanom-na-18-hodynu-19-travnia-2022-roku

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.