Погода на СУМЩИНІ 21 та 22 травня 2022 року: буде хмарно з проясненнями, можливі опади…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідає про погоду на території СУМЩИНИ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8595-pohoda-na-sumshchyni-20-travnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-vnochi-bez-istotnykh-opadiv-vden-nevelykyi-doshch

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на вихідних погода на Сумщині формуватиметься під впливом атмосферних фронтів циклону над країнами Балтії.

21 травня 2022 року буде хмарно з проясненнями, вночі невеликий, вдень помірний дощ, місцями гроза. Вітер південний, 5-10 м/с.

Температура вночі складатиме +7..+12°, вдень +17..+22°.

22 травня 2022 року – хмарно, часом дощ, вночі місцями значний дощ, місцями гроза. Вітер західний, 5-10 м/с, місцями пориви 15-20 м/с.

Температура вночі сягатиме +7..+12°, вдень +9..+14°.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.