Російські вороги вночі 20 травня 2022 року з артилерії та мінометів обстріляли населені пункти СУМЩИНИ…

Росіяни вночі 20 травня 2022 року з артилерії та мінометів знову обстріляв населені пункти СУМЩИНИ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8587-voroh-unochi-18-travnia-2022-roku-iz-reaktyvnoi-systemy-zalpovoho-vohniu-hrad-obstriliav-sumshynu

За Оперативною інформацією станом на 06 годину 20 травня 2022 року щодо російського вторгнення від Генерального Штабу Збройних Сил України:

«На Сіверському напрямку противник проводить інженерне обладнання позицій в районі населеного пункту Азаровка Брянської області. Здійснив обстріли з артилерії та мінометів населених пунктів Бояро-Лежачі, Бруски, Старі Вирки Сумській області та Грем’яч Чернігівської області».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8594-voroh-znovu-obstriliav-sela-na-sumshchyni-stanom-na-18-hodynu-19-travnia-2022-roku

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.