На СУМЩИНІ у бою з диверсійно-розвідувальною групою росіян загинув прикордонник…

На СУМЩИНІ у бою з диверсійно-розвідувальною групою росіян загинув прикордонник…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що сьогодні врагці, 16 травня 2022 року, російські вороги намагалися прорвати державний кордон на території СУМЩИНИ…

А під під прикриттям вогню на територію області намагалися зайти ворожі диверсійно-розвідувальна групи…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8573-duzhe-vazhlyva-informatsiya-rosiiski-vorohy-namahalysia-prorvaty-derzhavnyi-kordon-na-terytorii-sumshchyny

Сьогодні, 16 травня 2022 року, у бою з диверсійно-розвідувальною групою росіян загинув прикордонник Олександр Володимирович ПОПОВЧЕНКО (3.01.1978 – 16.05.2022).

Про це повідомила ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА:

«Головний сержант Олександр Поповченко був інспектором прикордонної служби другої категорії. Він мав 10-річний досвід служби у ПСУ, минулого року звільнився після закінчення чергового контракту. Після повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення продовжити службу і робити те, що вмів: захищати кордон України. По мобілізації був призваний до відділу прикордонної служби «Глухів».

Глухівчанин О.В. Поповченко разом з побратимами вступив у бій з диверсійно-розвідувальною групою ворога рано вранці, отримав смертельне поранення. За офіційною інформацією, це була спроба прориву державного кордону. Ворог відкрив вогонь по прикордонній території Шосткинського району з мінометів, гранатометів, кулеметів та автоматів. Під прикриттям вогню на територію України намагалися зайти ворожі ДРГ.

Прикордонники дали жорстку відсіч росіянам, ті відступити за лінію державного кордону. Схилимо голови перед мужнім сином глухівської землі! Він поклав життя, щоб захистити всіх, хто мирно спав в цей сонячний ранок.

Слава кожному вірному присязі воїну! Доземно кланяємось всім, хто зі зброєю в руках зупиняє ворога.

У 44-річного Олександра Поповченка залишились дружина і двоє дітей. Розділяємо горе родини. Висловлюємо щирі співчуття від імені кожного жителя громади».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8574-rosiiany-znovu-obstrilialy-sumshchynu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.