Росіяни знову обстріляли СУМЩИНУ…

Ворог продовжує обстрілювати прикордонні населені пункти на Сіверському напрямку з території російської федерації…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8553-rosiiskyi-litak-raketamy-atakuvav-sumshchynu

Оперативне командування «Північ» повідомив, що сьогодні, 16 травня 2022 року, з 9 години 20 хвилин до 9 години 40 хвилин спостерігачі зафіксували 4 вибухи в бік населеного пункту Шалигине, що в Сумській області, та 20 вибухів в бік населеного пункту Миколаївка, що в Чернігівській області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8564-po-sumshchynii-voroh-zavdav-novykh-udariv-nekerovanymy-aviatsiinymy-raketamy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.