ДУЖЕ ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ: російські вороги намагалися прорвати державний кордон на території СУМЩИНИ…

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідмив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8567-rosiiski-vorohy-znovu-atakuvaly-sumshchynu-raketnymy-udaramy-ta-minometnymy-obstrilamy

«Сьогодні близько 7 ранку (16 травня 2022 рокуБіЖ) була спроба прориву державного кордону на території Сумщини!

Ворог відкрив вогонь по прикордонній території Шосткинського району з мінометів, гранатометів, кулеметів та автоматів. Під прикриттям вогню на територію області намагалися зайти ворожі диверсійно-розвідувальна групи!

Прикордонники дали бій росіянам, ті ж відступити за лінію державного кордону».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8553-rosiiskyi-litak-raketamy-atakuvav-sumshchynu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.