По СУМЩИНІ ворог завдав нових ударів некерованими авіаційними ракетами…

Останнім часом щодня росіяни обстрілюють та наносять авіаудари ракетами по населених пунктах СУМЩИНИ.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8560-unochi-rosiiany-dvichi-vdaryly-raketamy-po-sumshchyni

Як повідомила Державна прикордонна служба України, вчора ввечері, 13 травня 2022 року, військовослужбовці Держприкордонслужби зафіксували 5 розривів на околиці одного з прикордонних сіл Шосткінського району.

За інформацією, людських втрат немає…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8557-rosiiska-artyleriia-obstriliala-znovu-sumshchynu-zahynuv-cholovik-i-poshkodzheno-budynky

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.