Погода на СУМЩИНІ 14 та 15 травня 2022 року: нестійка погода…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідає про погоду на території СУМЩИНИ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8515-pohoda-na-sumshchyni-z-4-po-6-travnia-2022-roku-mozhlyvi-zamorozky

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на вихідних днях на СУМЩИНІ очікується нестійка, дещо холодніша звичайної погода.

14 травня 2022 року буде мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер західний 7-12 м/с, під час грози місцями шквали 15-20 м/с. Температура вночі +7..+12°, вдень +14..+19°.

15 травня 2022 року – мінлива хмарність, місцями невеликий, короткочасний дощ. . Вітер північно-західний 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі +5..+10°, вдень +13..+18°.

Світлина ЮРІЯ СЕРЕДИ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.