Російська артилерія обстріляла знову СУМЩИНУ: загинув чоловік і пошкоджено будинки…

Російські вороги, сьогодні врвнці, 12 травня 2022 року, завдали артилерійського удару по СУМЩИНІ з боку російського населеного пункту Тьоткіно, повідомила Державна прикордонна служба України.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8553-rosiiskyi-litak-raketamy-atakuvav-sumshchynu

Обстріл вівся орієнтовно з САУ, нараховано біля двох десятків пострілів.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8546-uchora-vvecheri-i-vnochi-rosiiany-obstrilialy-naseleni-punkty-na-sumshchyni

Снаряди розірвалися на відстані близько 6 кілометрів від кордону на околиці одного з населених пунктів БІЛОПІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, яка входить до складу СУМСЬКОГО РАЙОНУ.

Унаслідок обстрілу, на жаль, загинув пенсіонер, а також пошкоджено приватні обійстя..

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8533-vorozhi-litaky-zavdaly-bombovykh-udariv-po-sumshchyni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.