Російський літак ракетами атакував СУМЩИНУ…

Він випустив дві ракети по території ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8546-uchora-vvecheri-i-vnochi-rosiiany-obstrilialy-naseleni-punkty-na-sumshchyni

Вчора, 10 травня 2022 року, російським літаком був здійснений обстріл території ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ..

Ворог спричинив значні руйнування в смт Вороніж. За попередньою інформацією, зазнали руйнування 21 будинок та 43 квартири – дані уточнюються.

Масові людські жертви відсутні, контузії зазнала одна літня жінка.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8543-vazhlyve-povidomlennia-derzhavnoi-prykordonnoi-sluzhby-ukrainy-voroh-prodovzhuie-obstriliuvaty-sumshchynu

Сьогодні на місце надзвичайної події планується виїзд спеціальної комісії, з метою технічного обстеження пошкоджених та зруйнованих об'єктів.

Триває робота над вдосконаленням алгоритму надання невідкладної медичної допомоги в умовах воєнної агресії, повідомив МИКОЛА НОГА, голова міста ШОСТКА.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8544-vorozhoho-vtorhnennia-na-sumshchynu-ne-ochikuietsia-ale

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.