Ворожого вторгнення на СУМЩИНУ не очікується, але…

Голова Сумської ОВА ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ розповів, що наразі в області не спостерігається формування ударних груп, тому наступів окупантів не очікують.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву голови у телемарафоні.

За словами ДМИТРА ЖИВИЦЬКОГО, вторгнень найближчим часом не очікують. Однак він зазначив, що варто бути готовим до всього.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8543-vazhlyve-povidomlennia-derzhavnoi-prykordonnoi-sluzhby-ukrainy-voroh-prodovzhuie-obstriliuvaty-sumshchynu

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ підкреслив, що у СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ укріплюють лінію оборони.

«Очікувати від них можна всього чого завгодно. Наразі не спостерігається формування ударних груп. Плюс оці артилерійські обстріли свідчать про те, що вони хочуть дестабілізації на кордоні... Ми укріплюємо лінію оборони. Не про все можемо говорити публічно, але точно повторення того, що ми бачили 24-го, вже точно не буде», – зауважив він.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8533-vorozhi-litaky-zavdaly-bombovykh-udariv-po-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.