Важливе повідомлення Державної прикордонної служби України: ворог продовжує обстрілювати СУМЩИНУ…

Ворог продовжує хаотичний обстріл прикордоння…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що сьогодні вранці, 9 травня 2022 року, з території росії СУМЩИНУ двічі обстріляли з РСЗО.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8540-vazhlyve-povidomlennia-operatyvnoho-komanduvannia-pivnich-rosiiany-obstrilialy-7-naselenykh-punktiv-sumshchyny

Після 9 ранку з боку російського села Єлизаветівка прилетіло 10 ракет, які розірвалися на відстані близько 10 кілометрів від кордону у полі між двома селами Хотінської селищної об'єднаної територіальної громади.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8539-rosiiany-znovu-obstrilialy-terytoriiu-sumshchyny

Менш ніж через пів години в поле на Сумщині прилетіло ще 10 ракет з росії.

Постраждалих в результаті обстрілів немає.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8533-vorozhi-litaky-zavdaly-bombovykh-udariv-po-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.