Важливе повідомлення оперативного командування «Північ»: росіяни обстріляли 7 населених пунктів СУМЩИНИ…

Ворожа авіація ввечері 8 травня 2022 року двічі здійснила удари по населеним пунктам в Сумській області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8539-rosiiany-znovu-obstrilialy-terytoriiu-sumshchyny

Близько 17:40 попередньо винищувач Су-30 наніс ракетно-бомбовий удар з боку російської федерації по трьом населеним пунктам Сумщини. Втрат особового складу немає.

Близько 19:00 окупанти попередньо Мі-24 здійснили вогневий удар армійською авіацією ще по чотирьом населеним пунктам регіону.

Вчергове звертаємося до місцевого населення та закликаємо: не ігноруйте сигнали повітряної тривоги! Бережіть власні здоров’я та життя.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8533-vorozhi-litaky-zavdaly-bombovykh-udariv-po-sumshchyni

Сьогоднішній ранок, 9 травня 2022 року, теж почався з артобстрілів прикордонних територій.

Прильоти по Хотінській громаді. Руйнувань та жертв немає.

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова Сумської ОВА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.