Росіяни знову обстріляли територію СУМЩИНИ

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що 7 травня 2022 року ворожі літаки, які заходили з боку російської федерації, двічі нанесли ракетно-бомбовий удар по українській території…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8533-vorozhi-litaky-zavdaly-bombovykh-udariv-po-sumshchyni

І ось знову тривожні новини.

Сьогодні, 8 травня 2022 року, росіяни здійснили ракетний обстріл Шосткинського району Сумської області, повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова Сумської ОВАу Telegram: « Відбувся ракетний обстріл території Шосткинського району. Не покидайте укриттів під час повітряної тривоги!»

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.