Дуже важлива інформація для жителів СУМЩИНИ: 8 і 9 травня 2022 року високий ризик обстрілів населених пунктів…

Центр протидії дезінформації при РНБО України закликає напередодні та під час 8-9 травня 2022 року бути особливо уважними до сигналів повітряної тривоги.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8524-nad-sumshchynoyu-ukrainska-ppo-zbyla-krylatu-raketu-zapushchenu-z-rosii

Оскільки російські війська не можуть похвалитися вагомими здобутками на фронті до Дня Перемоги, підвищується ризик масованих обстрілів українських міст в ці дні.

Тому закликаємо особливо уважно реагувати на сигнали повітряної тривоги, а також дотримуватись правил в разі запровадження комендантської години.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8499-rosiiskyi-holikopter-obstriliav-nekerovanymy-raketamy-sumshchynu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.