Над СУМЩИНОЮ українська ППО збила крилату ракету, запущену з Росії…

Українська ППО сьогодні, 5 травня 2022 року, збила крилату ракету над СУМСЬКОЮ ОБЛАСТЮ, яку запустили окупанти...

Російські військові продовжують запускати ракети по території України, та обстрілювати мирне населення.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8499-rosiiskyi-holikopter-obstriliav-nekerovanymy-raketamy-sumshchynu

Сьогодні, 5 травня 2022 року, одну з ворожих крилатих ракет збили українські захисники над РОМЕНСЬКИМ РАЙОНОМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8481-na-sumshchyni-29-richnyi-cholovik-na-motoblotsi-pidirvavsia-na-protypikhotnii-mini-pmn-4

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова Сумської обласної державної адміністрації – керівник обласної військової адміністрації: «Сьогодні, 5 травня, наші хлопці збили російську ворожу крилату ракету над Роменським районом! Сумщина - північний форпост України».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/8444-na-sumshchini-zneshkodzhuyut-mini

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.