Погода на СУМЩИНІ з 4 по 6 травня 2022 року: можливі заморозки…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду в СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8505-pohoda-na-sumshchyni-z-1-po-3-travnia-2022-roku-travneve-teplo

За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології, на СУМЩИНІ наступними днями погода очікується холодніша звичайної.

4 травня 2022 року буде мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +6..+11°, вдень +13..+18°.

5 - 6 травня 2022 року – малохмарно, без опадів. Вітер східний, 3-8 м/с. Вночі заморозки 0..-5°, вдень +11..+16°.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.