Погода на СУМЩИНІ з 1 по 3 травня 2022 року: травневе тепло…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду в СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8460-pohoda-na-sumshchyni-z-18-po-20-kvitnia-2022-roku-vypadatymut-opady

Яка погода буде в перші дні заключного весняного місяця – травні?

За повідомленням Сумського обласного центру гідрометеорології, сьогодні, 1 травня 2022 року, мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +1..+6°С, вдень +10..+15°С.

2-3 травня 2022 року буде мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі +3..+8°С, вдень +12..+17°С.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.