Російський гелікоптер обстріляв некерованими ракетами СУМЩИНУ…

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

Сьогодні, 29 квітня 2022 року, після полудня на ділянці відділу прикордонної служби «Юнаківка» військовий гелікоптер окупантів здійснив обстріл української території.

Прикордонники Сумського загону почули гул двигунів з боку російського кордону, після чого побачили пару Мі-8.

Один з вертольотів здійснив кілька пусків некерованими авіаційним ракетами по території України.

Захисники України під час обстрілу не постраждали…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8463-na-sumshchyni-pid-chas-viiny-zruinovani-abo-poshkodzheni-638-zhytlovykh-budynkiv-24-zaklady-osvity-23-obiekty-zhyttiezabezpechennia-18-zakladiv-okhorony-zdorovia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.