СУМЩИНА отримала гуманітарну допомогу з ІТАЛІЇ…

Продукти харчування, ліки, засоби гігієни, які італійські благодійники передали в Сумську область, сьогодні автобусом прибули до Сум, повідомив сайт http://sm.gov.ua/

За сприяння голови Сумської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації ДМИТРА ЖИВИЦЬКОГО, після розвантаження цим же автобусом 16 дітей і 8 матерів-одиначок з населених пунктів області, які найбільше постраждали від нападу російської армії, поїдуть до Італії.

«Протягом трьох місяців вони житимуть біля моря, в італійських сім’ях і отримуватимуть соціально-психологічну реабілітацію, – повідомив заступник керівника обласної військової адміністрації ОЛЕГ КОВАЛЬ. – Діти не повинні бачити війну, вибухи снарядів, чути сирену, боятися за своє життя. Сподіваємося, що під час відпочинку та оздоровлення вони хоч трішки забудуть про пережите».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8477-volontery-buryni-ta-deputaty-z-bilshosti-burynskoyi-miskoyi-rady-humanytarno-dopomahaiut-biitsiam-zsu

Світлина сайту http://sm.gov.ua/

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.