Дуже важлива інформація для жителів СУМЩИНИ про зміну комендантської години…

У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ тільки на сьогодні, 23 квітня 2022 року, змінено час комендантської години…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8457-vazhlyva-informatsiia-dlia-zhyteliv-sumshchyny-pro-taryfy-na-elektroenerhiiu

Відповідне розпорядження підписав голова Сумської облдержадміністрації − керівник обласної військової адміністрації ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ.

23 квітня 2022 року комендантська година розпочнеться пізніше, а саме о 23 годині, і триватиме до 5 ранку 24 квітня 2022 року.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8463-na-sumshchyni-pid-chas-viiny-zruinovani-abo-poshkodzheni-638-zhytlovykh-budynkiv-24-zaklady-osvity-23-obiekty-zhyttiezabezpechennia-18-zakladiv-okhorony-zdorovia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.