В Україні на базі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки України та Міністерства аграрної політики та продовольства України створена Національна платформа продовольчої безпеки.
Платформа дозволяє об'єднати зусилля військових адміністрацій, виробників харчових продуктів, торговельних мереж, міжнародних організацій для стимулювання розбудови української економіки, навіть в умовах війни, та забезпечення харчовими продуктами й товарами першої необхідності мешканців громад, учасників Збройних Сил України та територіальної оборони.
ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8452-vazhlyva-informatsiia-dlia-zhyteliv-sumshchyny-shchodo-dorih
За допомогою платформи можна швидко сформувати потребу в тих чи інших товарах та побачити пропозиції інших учасників ринку.
До реєстрації на Платформі запрошені:
-військово-цивільні адміністрації;
-територіальні громади;
-підприємства-виробники продукції;
-торговельні мережі та крамниці;
-спілки й організації, що займаються формуванням та доставкою гуманітарних вантажів;
-підприємства та ФОП, що надають логістичні послуги.
Цінність для підприємств та інших учасників:
-доступ до актуальної інформації щодо реальних потреб та пропозицій тих чи інших товарів, що значно спрощує варіанти пошуку ринку збуту для вашої продукції;
-можливість миттєвої комунікації з покупцем чи постачальником без зайвих посередників;
-замовлення послуг транспортування;
-вже за декілька днів – смарт-контракти за декількома з публічних оферт та доступ до держзамовлень без зайвих паперів та втрати часу.
Платформа дозволяє:
-визначити потреби конкретної військової адміністрації, територіальної громади та забезпечити цільове формування та надходження гуманітарної допомоги;
-здійснювати прозорий обмін інформацією між військовими адміністраціями на рівні областей з обмеженим доступом до інформації пересічних учасників Платформи;
-спланувати комерційні операції між продавцем та покупцем готової продукції;
-знайти та замовити необхідні для виробництва інгредієнти у діючих виробництв та експортерів;
-залишити власну потребу/замовлення в продуктах на гуманітарній та комерційній основах.
ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8459-vazhlyva-informatsiia-dlia-zhyteliv-sumshchyny-shchodo-likiv
Персоніфікована (окрема) реєстрація у системі Національної Платформи продовольчої безпеки (https://dpss.creatio.com/) для подальшої організації «адресної» взаємодії між контрагентами та використання функціоналу платформи безкоштовні.