Важлива інформація для жителів СУМЩИНИ: куди звертатися про пошкоджене майно під час війни…

Від 20 квітня 2022 року повідомити про пошкоджене через російську агресію майно можна також і на порталі Дія – з компʼютера…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8463-na-sumshchyni-pid-chas-viiny-zruinovani-abo-poshkodzheni-638-zhytlovykh-budynkiv-24-zaklady-osvity-23-obiekty-zhyttiezabezpechennia-18-zakladiv-okhorony-zdorovia

Це потрібно, щоб зібрати інформацію про пошкоджену чи зруйновану нерухомість. Держава зробить все, щоб відбудувати кожну квартиру та кожен будинок після перемоги.

Про яке майно можна повідомити?

-приватні будинки (садибні, дачні та садові),

=квартири,

-інші житлові приміщення.

Як подати заяву на порталі Дія

1.Перейдіть за посиланням: https://diia.gov.ua/services/poshkodzhene-majno

2.Авторизуйтеся або зареєструйтеся на порталі.

3.Заповніть форму.

4.Перевірте інформацію та відправте повідомлення. Для заповнення заяви вам потрібно надати інформацію про обʼєкт, дату та фото чи відео пошкоджень.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8452-vazhlyva-informatsiia-dlia-zhyteliv-sumshchyny-shchodo-dorih

Також послуга доступна працівникам ЦНАП та нотаріусам, які можуть заповнювати та подавати повідомлення від імені українців або їхніх представників.

Подавайте заяви про пошкоджене майно в застосунку або на порталі Дія. Це перший крок для оцінки реальних збитків та початку компенсації. Переможемо й відбудуємо!

Послуга реалізовується Мінцифрою за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та Офісу ефективного регулювання BRDO.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8452-vazhlyva-informatsiia-dlia-zhyteliv-sumshchyny-shchodo-dorih

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.